Blades of Battle: Magic Duel

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Sürüm 5.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Caramel Tech Studios
Eşsiz savaşlarda, rol alacağınız rol yapma oyunu kategorisinde yer alan bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Eşsiz savaşlarda, rol alacağınız rol yapma oyunu kategorisinde yer alan bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Blades of Battle: Magic Duel oyununu Android mobil cihazınıza her hangi bir ücret karşılığı olmadan indirebilir ve mobil cihazınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. RPG tarzında geliştirilen Blades of Battle: Magic Duel rol yapma oyununda efsanevi kahramanlar, cesur savaşçılar, canavarlar, patronlar savaşlar, büyülü yaratıklar ve uçan ejderhalar ile karşı karşıya olacaksınız.

Oyunumuzda en güçlü kartları toplayarak kendinize eşsiz yenilmez bir takım oluşturun ve savaş arenalarında karşınıza çıkan herkesi yok edin. Stratejik avantajlar kazanmak için kart partilerinizi kendinize göre özelleştirin böylesi sizin için daha iyi olacaktır. Oyunda size sunulan ve kazanmanız size yardımcı olacak çeşitli büyüleri öğrenerek arenada karşınıza çıkan savaşçıları yenmek için kullanabilirsiniz. 

Büyülü yaratıklar, canavarlar, uçan ejderhalar ve savaş patronlarına karşı mücadelenin içerisine gireceğiniz Blades of Battle: Magic Duel oyununa sizde sahip olarak en güçlü takımı oluşturun ve düşmanlarınızı yenmenin zevkini yaşayın. Oyunumuz mobil cihazınızda oynayabileceğiniz ve keyif olacağınız aksiyon dolu bir oyundur. 

Blades of Battle: Magic Duel indir